Sporty Walki

„Dajmos” zawalczy na ACA 114!

Już w czwartek (26.11) odbędzie się gala ACA 114. W karcie walk znalazł się pojedynek kibica Łódzkiego Klubu Sportowego – Łukasza Kopery!

Łukasz Kopera w swojej zawodowej karierze odniósł już 9 zwycięstw. Czterokrotnie „Dajmos” musiał jednak uznać wyższość rywala, w tym ostatni raz w sierpniu, kiedy przegrał z dużo wyżej notowanym Aurelem Pirteą.

Czwartkowym przeciwnikiem Ełkaesiaka będzie Michael Johann Rirsh. Austriak do walki z łodzianinem podejdzie z taką samą ilością zwycięstw (9), jednak z mniejszą ilością porażek w karierze (2). Wydaje się jednak, że nie będzie miało to większego znaczenia, a w roli faworyta do walki podejdzie „Dajmos”.

Gala ACA 114 odbędzie się w łódzkim klubie „Wytrównia”, a rozpocznie się w czwartek punktualnie o 18. Transmisję z niej będzie można śledzić jedynie w systemie pay-per-view, które w cenie 24,99 zł można kupić pod tym LINKIEM.

Swoją walkę „Dajmos” powinien rozpocząć ok godziny 19.

fot. ACA