Kibice

Bilety na mecz ze Stomilem w sprzedaży od jutra!

W środę rozpocznie się sprzedaż biletów na pierwsze domowe spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego w sezonie 2020/21. Wejściówki będzie można nabyć aż do zakończenia pierwszej połowy sobotniego meczu.

Wejściówki na sobotni mecz ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn można kupić zarówno internetowo, jak i stacjonarnie. W tym pierwszym przypadku należy zalogować się na stronie bilety.lkslodz.pl i wybrać odpowiednie spotkanie. Stacjonarnie wejściówki zakupić można w Centrum Biletów Atlas Areny, a w dzień meczowy w kasach biletowych przy al. Unii Lubelskiej 2.

Godziny pracy Centrum Biletów Atlas Arena:

• środa (9 września) / godz. 8-16
  • czwartek (10 września) / godz. 10-18
  • piątek (11 września) / godz. 8-16
  • sobota (12 września) / godz. 10-13:30

Bilet na mecz ze Stomilem Olsztyn kosztuje 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Bilet VIP Silver to wydatek 80 zł (normalny) i 70 zł (ulgowy), z kolei bilet VIP GOLD – 150 zł.

Cały czas można również kupować karnety na cały sezon oraz rundę jesienną.