KibiceŁódź Kocha Sport

Bieg Tropem Wilczym 2021 za nami!

Przez sytuację pandemiczną nie w marcu, w okolicach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, a w sierpniu pobiegł Bieg Tropem Wilczym 2021. Na starcie łódzkiej odsłony wydarzenia stanęło ponad 250 osób!

Łódzka edycja Biegu Tropem Wilczym organizowana przez Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego i grupę biegową Łódź Kocha Sport po raz kolejny osiągnął wielki sukces. Na starcie pojawiło się ponad 250 osób w całym przekroju wiekowym – od dzieci, przed doświadczonych biegaczy, po 82-latka.

Przed startem biegu wszyscy biegacze odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, po czym ruszyli na trasę.

Uczestnicy mierzyli się przede wszystkim z pięciokilometrowym biegiem głównym. Tą trasę ukończyło ponad 200 osób, a najszybszy okazał się Michał Witkowski, który dobiegł do mety w 18 minut i 32 sekundy. Najlepszą wśród kobiet okazała się Sylwia Jakóbczak, która może pochwalić się czasem 23 minut i 18 sekund.

Każdy z uczestników dostał pamiątkowe medale, a najlepsi mogli liczyć na pakiety upominków od sponsorów imprezy. Nie zabrakło również tradycyjnego grafitti, które powstało w trakcie imprezy.