Kibice

Ufunduj bilet dla młodego ełkaesiaka – podsumowanie akcji

Dziękujemy Wam, po prostu…

Rozjebaliście system. Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu naszej akcji, ale Wy jak zawsze stanęliście na wysokości zadania!

Czas na małe podsumowanie – Zebraliśmy 14 663,53zł (stan na piątek). Na mecz z Katowicami wydaliśmy 3220zł. Wyrobionych zostało około 130 biletów (około bo wczoraj przed samym meczem jeszcze było spore zamieszanie i zgłaszali się spóźnialscy).

W tej liczbie są wyrobione bilety dla opiekunów grup zorganizowanych, nie odmawialiśmy też dzieciakom, które skończyły już 16 lat a takie dane dostawaliśmy od przedstawicieli osiedlowych.

Z akcji skorzystały dwa domy dziecka nr 7 i nr 15, oraz osiedla (Stare Polesie, Koziny, Abramka, Rokicie, Teofilów, FC Włocławek i pojedyncze osoby z innych osiedli).

Pozostałe pieniądze, przechodzą na kolejne mecze, najbliższy już w niedzielę z Tychami.

Oznacza to tylko jedno – nie zatrzymujemy się! Akcja zbierania pieniędzy wciąż trwa, czas pobić wynik z Katowic i zaprosić na mecz z naszymi Braćmi jeszcze większą liczbę dzieciaków! ŁKS to My!