Kibice

110 lat Widzewa w Atlas Arenie

Nie tak dawno jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja o chęci zorganizowania przez klub Widzew obchodów 110-lecia w… hali Atlas Arena znajdującej się na historycznych terenach Łódzkiego Klubu Sportowego przy al. Unii Lubelskiej 2.

Ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu nic przeciwko organizacji takiego wydarzenia nie mieli urzędnicy miejscy, którzy zaakceptowali pomysł i wyrazili zgodę na wynajęcie hali Atlas Arena przez klub z al. Piłsudskiego.

W momencie kiedy dowiedzieliśmy się o tym absurdalnym pomyśle, który był dla nas typową marną prowokacją jako Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego nie mogliśmy się zgodzić na taki rozwój sytuacji.

Po kilku nerwowych dniach dzisiaj otrzymaliśmy od Prezesa Miejskiej Areny Kultury i Sportu, Pana Krzysztofa Maciaszczyka zapewnienie, że zarządzana przez niego spółka wycofuje się z pomysłu i nie wyraża zgody na organizację wydarzenia w Atlas Arenie.

SK ŁKS oczywiście nie zaprzestaje swoich działań i w dalszym ciągu monitoruje sprawę oraz trzyma rękę na przysłowiowym pulsie.

Z poważaniem,

Stowarzyszenie Kibiców ŁKS