BIEGI

Już od początku swojej działalności grupa Łódź Kocha Sport startuje w niezliczonej ilości biegów na terenie Łodzi, całej Polski, a nawet i za jej granicami! Od biegów ulicznych, przez przełajowe, aż na maratonach kończąc.

Doświadczenie zebrane przez biegaczy na przeróżnych trasach bardzo mocno zaowocowało. Dzięki temu Łódź Kocha Sport to nie tylko uczestnicy, ale również i organizatorzy imprez biegowych!

W 2018 roku grupa Łódź Kocha Sport współorganizowała bieg z okazji 110-cio lecia Łódzkiego Klubu Sportowego. Dobre recenzje imprezy i zadowolenie startujących w niej zawodników były przyczynkiem do organizacji kolejnych jubileuszowych zawodów. W 2019 roku impreza „Łódź Kocha Sport wielosekcyjny ŁKS” przyciągnęła na start przedstawicieli każdej z sekcji najstarszego łódzkiego klubu!

Łódź Kocha Sport jest ponadto współorganizatorem takich inicjatyw jak Bieg Tropem Wilczym organizowanego ku pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Wiele inicjatyw naszych biegaczy ma również wymiar charytatywny, dzięki czemu łączą sport z pomaganiem tym najbardziej potrzebującym!